Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä uusi ja ajamaton Picanto-mallin KIA, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Valkoinen viistoperä hurmaa modernilla ilmeellään ja tarjoaa mukavuutta ilmastoinnin ja lämmitettävien etuistuimien ansiosta. Navigointijärjestelmä ja Android Auto tekevät reittien suunnittelusta lastenleikkiä, ja peruutuskamera sekä pysäköintitutka takaavat huolettoman parkkeerauksen. Vakionopeudensäädin pitää huolen, että matka taittuu tasaisesti. Jos tämä KIA Picanto voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRN-643 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Picanto |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Tehdastakuu voimassa 7-vuotta tai 150tkm saakka
- Navigointijärjestelmä
- TomTom Live -Palvelut
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka takana
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Lehtitasku etumatkustajan istuimen selkänojassa
- Lämmitettävät etuistuimet
- Säädettävät niskatuet edessä
- Säädettävät niskatuet takana
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ilmastointi
- Sisätilanpuhaltimen sähkötoiminen lisälämmitin (PTC)
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Matkustajan etuturvatyynyn poiskytkentä
- Sivuturvatyynyt edessä
- Ajotietokone
- Korinväriset sivupeilit
- Sähköisesti säädettävät lämmitettävät ulkopeilit
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Bluetooth hands-free ääniohjauksella
- Kia Connect etähallinta
- Ohjauspyörän korkeussäätö
- Audiojärjestelmä 6 kaiuttimella (2 kpl diskanttikaiuttimia)
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- Radio
- Perusväri: Clear White
Tekniset tiedot
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 50 kw / 68 hv |
| CO₂-päästöt | 125 g / km |
| Kokonaismassa | 1380 kg |
| Omapaino | 1021 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr