Perustiedot
| Rekisterinumero | RRU-689 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 2.10.2025 |
| Ajomäärä | 103000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Rio |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 12/25 - 101 tkm)
- 2x Renkaat
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- 2 x Avain
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä,VSM-ajonhallintajärjestelmä ja HAC-mäkipidätin
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella
- Kahdessa osassa (60/40) kääntyvä takaistuimen selkänoja
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Ajotietokone
- Sävylasit
- ABS/EBD, lukkiutumattomat jarrut
- Hätäjarrutustehostin (BAS) ja levyjarrut takana
- Ohjauspyörän etäisyyssäätö
- Ohjauspyörän korkeussäätö
- iPOD-liitäntäjohto
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- AUX- ja USB-liitin ulkoiselle musiikkisoittimelle kensikonsolissa
- Radio/CD/MP3 -soitin
- 12V virran ulosotto keskikonsolissa
- ESS-hätäjarruvalojärjestelmä
- Sähkösääteiset ja lämmitettävät ulkopeilit
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Lapsilukot takaovissa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.12.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.12.2013 |
| Vetopainot | 450 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 1248 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 63 kw / 86 hv |
| CO₂-päästöt | 105 g / km |
| Kokonaismassa | 1560 kg |
| Omapaino | 1136 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Miro Paavilainen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ila;aav;o.p;mir
Hastiar Kader
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;ade;r.k;tia;has
Antti Salakari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aka;sal;ti.;ant
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari