Perustiedot
| Rekisterinumero | SLX-122 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 2.9.2025 |
| Ajomäärä | 189000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Rio |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 4 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi- auto
- Webasto kaukosäädöllä
- Huoltokirja (viim.179735km kohdalla 9/25)
- Peruutustutka
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Ilmastointi
- LED-päiväajovalot edessä
- LED-takavalot
- 60:40 suhteessa taittuva takaistuimen selkänoja
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Kyynärnoja keskikonsolissa
- Lehtitaskut etuistuimien selkänojissa
- Lämmitettävät etuistuimet
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä,VSM-ajonhallintajärjestelmä ja HAC-mäkipidätin
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sivuturvatyynyt edessä
- Ajotietokone
- Bluetooth hands-free
- iPOD-liitäntäjohto
- Ohjauspyörän etäisyyssäätö
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- AUX- ja USB-liitin ulkoiselle musiikkisoittimelle kensikonsolissa
- Neljä kaiutinta
- Premium Supervision LED-mittaristo
- Radio/CD/MP3 -soitin
- Nahkainen ohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- Ohjauspyörän korkeussäätö
- Ajovaloautomatiikka hämäräkytkimellä
- Ajovalojen saatto-/tervetulotoiminto
- ESS-hätäjarruvalojärjestelmä
- Etusumuvalot
- Projektiotyyppiset ajovalot
- Päiväajovalot, automaattisesti kytkeytyvät ajovalot
- Staattiset kaarreajovalot
- Takasumuvalo
- Matkustamon pituiset turvaverhot
- ABS/EBD, lukkiutumattomat jarrut
- BAS-hätäjarrutehostin
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä ja takana
- Sähkösääteiset ja lämmitettävät ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.9.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.9.2015 |
| Vetopainot | 450 kg / 1100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1396 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 66 kw / 90 hv |
| CO₂-päästöt | 98 g / km |
| Kokonaismassa | 1690 kg |
| Omapaino | 1297 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar