Perustiedot
| Rekisterinumero | MUZ-879 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 25.6.2024 |
| Ajomäärä | 121000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Sportage |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1 om.
- Tehdastakuu voimassa 6/2027 tai 150tkm saakka
- Premium Pack LED-ajovalot. LED takavalot. Supervision mittaristo 4,2" TFT-LCD-monitoiminäytöllä. Puolinahkaverhoilu. Smart Key-avaimeton järjestelmä. Sähkötoiminen käsijarru. Autohold-paikallaanpitoavustin. Sähkötoiminen takaluukku
- Merkkiliikkeen huoltokirja (Viimeinen huolto 121tkm)
- Vetokoukku
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- Peruutuskamera
- Navigointijärjestelmä
- 2 x renkaat + erik.vanteet
- Navigointijärjestelmän 7-vuoden ilmaiset karttapäivitykset
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Ilmastointi, automaattinen 2-alueinen
- VSM-ajonhallintajärjestelmä
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- TSA-perävaunun vakautusjärjestelmä
- Istuinlämmitys etu- ja takaistuimilla reunapaikoilla
- Kuljettajan istuimen ristiseläntuen sähkösäätö (2-suuntainen)
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Ilmastoinnin suuttimet takamatkustajille
- Lämmitettävä tuulilasin alareuna
- Vakionopeudensäädin
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Ajotietokone
- Sivpeilit, korin väriset
- Android Auto-yhteensopivuus
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- USB-latausliitin
- Radio/MP3-soitin
- Metalliväri
- Sähkötoimiset etuikkunat automaattisella ylös/alas toiminnolla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.6.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.6.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1591 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 179 g / km |
| Kokonaismassa | 2140 kg |
| Omapaino | 1577 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las