Perustiedot
| Rekisterinumero | LOB-369 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 28.6.2024 |
| Ajomäärä | 152000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Discovery Sport |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- SUOMI-auto
- Webasto kaukosäätimellä
- Kahdet renkaat, kahdet erikoisvanteet
- Huoltokirja, viimeinen huolto 7/25, 134700km
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- Lämmitettävä Ratti
- Lämmitettävä tuulilasi
- Kaksi avainta kaukosäädöllä
- Rattivaihteet
- Sähkösäätöiset sivupeilit
- Alamäkiavustin
- Kaistavahti
- USB-portit takana
- Bluetooth
- AUX
- USB
- Penkinlämmittimet edessä
- Tutkat edessä ja takana
- Irrotettava koukku
- Etuistuinten korkeudensäätö
- 8" multimedia kosketusvärinäyttö
- Bluetooth -valmius puhelimelle ja audiolle
- Metalliväri
- 2 x USB latausliitäntää 2. istuinriville (054AH)
- 2 x USB latausliitäntää, keskikonsolin ja kojetaulun alaosaan (015BA)
- Pysäköintiavustin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.8.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.8.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 139 g / km |
| Kokonaismassa | 2505 kg |
| Omapaino | 1846 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar