Perustiedot
| Rekisterinumero | FOV-703 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 105000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Euniq 5 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 260 km |
| Akkukapasiteetti ** | 52,5 kWh |
| Suurin latausteho ** | 63,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-Auto
- 1. omistajalta
- Huoltokirja
- Nahkaistuimet
- 360-kamera
- Pysäköintitutkat edessä
- Pysäköintitutkat takana
- Kahdet renkaat
- Lisävalopaneeli
- Isofix+Toptether
- Istuinlämmitin, kuljettaja ja matkustaja
- Istuinten lukumäärät 2+3+2
- Kuljettajan istuimen säätö 6-suuntainen ja matkustajan istuin 4-suuntainen
- Sähköinen ajonvakautusjärjestelmä - Electronic Stablility Control (ESC)
- Panorama kattoluukku
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
- Sähköisesti taittuvat ja lämmitettävät sivupeilit
- Apple CarPlay / Android Auto
- Bluetooth
- Matkapuhelimen langatonlataus
- USB
- Ohjauspyörän etäisyys ja korkeussäätö
- 12,3" värillinen kosketusnäyttö+RADIO+MP5+USB+DAB+
- 7" TFT näyttö kojelaudassa
- Kaiuttimet 6 kpl
- Takalasien tummennukset
- Takalasin pyyhkimet
- Nahkainen monitoimiohjauspyörä
- Säädettävät turvavyöt (kaikki istuimet)
- Sähköinen takaluukku
- 12V ulosotto
- Päivävalot
- Taakkakiskot
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä - Automatic Emergency Braking System(AEB)
- Jarrut - hätäjarruavustin -Emergency Brake Assist (EBA)
- Mäkilähtöavustin - Hill Start Assist Control (HHC)
- Sähköinen pysäköintijarru
- Sähköikkunat edessä ja takana
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 2.5.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.5.2022 |
| Vetopainot | 400 kg / 400 kg |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2351 kg |
| Omapaino | 1885 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Myös sopivia sinulle
Tätä ajoneuvoa myy
Niko Simpura
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ura;imp;o.s;nik
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Roni Ojala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;i.o;ron
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo