Perustiedot
| Rekisterinumero | SMR-900 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 25.9.2025 |
| Ajomäärä | 387000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | E |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Vakionopeussäädin ja säädettävä nopeusrajoitin
- Ilmastointiautomatiikka
- Etuistuinten osittainen sähkösäätö
- Etukyynärnoja säilytyslokerollinen
- Isofix-lastenistuinkiinnikkeet takaistuimella
- Lehtitaskut etuistuinten selkänojissa
- Nelitoiminen ristiseläntuen säätö kuljettajan istuimessa
- Takana alaslaskettavat pääntuet
- ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
- Etuistuinlämmitys
- Lämmitettävä lasinpesujärjestelmä
- Polttonesteen esilämmitys
- Raitisilmasuodatin
- Dieselhiukkassuodatin
- Etumatkustajan istuimen käytön tunnistus turvatyynyn laukaisulle
- Turvatyynyt
- Ajotietokone
- Huoltonäyttö
- Bluetooth, langaton yhteys
- AUX-IN -liitäntä
- Monitoiminäyttö
- Radio MB Audio 20 CD RDS
- Automaattisesti poiskytkeytyvä takalasinlämmitin
- Sadetunnistin
- Tummennetut lasit
- Monitoimiohjauspyörä
- Attention Assist -vireystila-avustin
- Ensiapulaukku
- Neck-Pro-pääntuet edessä
- Nestepintojen merkkivalot
- Pre-Safe-järjestelmä
- Upfront-törmäystunnistimet
- Mukipidike edessä
- Takakyynärnoja mukinpidikkeillä
- Ulkolämpömittari
- Kangasverhoilu
- Sisustuksen somiste-elementit ruskeaa kiillotettua eucalyptuspuuta
- Vaihde-/valitsinvipu nappanahkaverhoiltu
- Adaptiiviset jarruvalot
- Ajovaloautomatiikka
- Ajovalojen pesimet
- Hehkulamppujen vikailmaisin
- Poistumisvalot ovissa
- Sumuvalot
- Nanokirkaslakka
- Kevytmetallivanteet 9-puolaiset
- Rengaspainevaroitin
- Adaptiiviset jarrut, Hold-toiminto ja mäkilähtöavustin
- Seisontajarrun varoitussummeri
- Sähkötoimiset lasinnostimet kaikissa ovissa
- Sähköisesti säädettävät, lämmitettävät taustapeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.5.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.11.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 2987 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 170 kw / 231 hv |
| CO₂-päästöt | 181 g / km |
| Kokonaismassa | 2350 kg |
| Omapaino | 1825 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy