Perustiedot
| Rekisterinumero | XVP-601 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 29.12.2025 |
| Ajomäärä | 180000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | E |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Miro Auvinen
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- 2x renkaat 2x erik.vanteet
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin "WEBASTO" kaukosäädöllä ja ajastimella
- AMG Line Sport -paketti
- Kaiutinjärjestelmä Sound System surround Harman&Kardon Logic7
- Comand navigointi-/multimediajärjestelmä värinäytöllä
- LED Intelligent Light System ajovalojärjestelmä kaukovaloassistentilla
- Parktronic pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Thermotronic ilmastointiautomatiikka 2-alueinen
- Tempomat-vakionopeussäädin ja säädettävä Speedtronic-nopeusrajoitin
- Nahkaverhoilu vaalea beige
- Urheilulliset monisäätöiset Ortopedi-etuistuimet
- Etuistuinten osittainen sähkösäätö
- Etuistuinlämmitys
- Urheilullinen alusta
- Metalliväri Obsidian Black musta
- Rattivaihteet
- Monitoimiurheiluohjauspyörä nahkaverhoiltu
- Musta sisäkattoverhoilu
- Bluetooth handsfree järjestelmä mediantoistolla
- Ajovaloautomatiikka ja LED päiväajovalot
- ISOFIX-lastenistuinkiinnikkeet takasivuistuimilla
- Takaikkunatummennukset
- ESP ajovakaudenhallintajärjestelmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.3.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.3.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 2987 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 185 kw / 252 hv |
| CO₂-päästöt | 148 g / km |
| Kokonaismassa | 2440 kg |
| Omapaino | 1885 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Miro Auvinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uvi;o.a;mir
Samuli Hakanen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;.ha;uli;sam
Veeti Hartikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ti.;vee
Vilhelmi Tiitu
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;tu/;tii;mi.;hel;vil
Tero Arola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;rol;o.a;ter
Tero Mäkinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aki;o.m;ter
Tomi Äyräs
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Ville-Valtteri Hartikainen
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ri.;tte;val;le-;vil
Kristian Kulmala
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;mal;kul;an.;sti;kri
Wille Mattila
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;mat;le.;wil
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar