Perustiedot
| Rekisterinumero | FIY-173 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Viimeisin katsastus | 15.8.2025 |
| Ajomäärä | 218000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | SLK |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 13 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Assar Laikola
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Juuri huollettu!
- Sähkötoiminen kova katto!
- Huoltokirja (viim. 1/26 217tkm)
- 1 x renkaat + 1 x erik.vanteet
- Moottorinlämmitin + sisäpistoke
- Vakionopeudensäädin
- Radio/CD + 6 CD:n vaihtaja
- Nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä
- Nahkaverhoilu, musta
- Ilmastointi (2-alueinen)
- Sähköikkunat
- Sähkösäätöiset sivupeilit
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Ajotietokone
- Turvatyynyt
- Sumuvalot edessä ja takana
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Metalliväri
- Tuontimaa: Saksa
- Ens. rek.päivä Suomessa: 10.11.2008
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.11.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.7.2004 |
| Kuutiotilavuus | 1796 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 120 kw / 163 hv |
| CO₂-päästöt | 221 g / km |
| Kokonaismassa | 1705 kg |
| Omapaino | 1415 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar