Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | AOZ-612 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 22.4.2026 |
| Ajomäärä | 193000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | P 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Lauri Lukkari
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄSTÄ IKÄISEKSEEN IHAN ASIALLINEN JA NÄPPÄRÄ MOBILIVETTA HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA SEKÄ ISOLLA KETJUKONEELLA!!
- Trumatic ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Pöytäryhmä edessä
- Kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- L-mallin keittiö keskellä vasemmalla
- Pesuallas ja kaasuliesi kolmella polttimella
- Tilava jääkaappi erillisellä pakastinlokerolla keskellä oikealla
- Ranskalaismallinen kiinteä parivuode pitkittäin takana oikealla
- Yhdistetty tilava kasetti WC ja suihku takana vasemmalla
- Huoltokirja
- Jakopää ketjulla
- Ilmastointi ohjaamossa
- Moottorin polttoainekäyttöinen lisälämmitin WEBASTO kellolla
- Sähkösäätöiset ikkunat ohjaamossa
- Peruutuskamera
- Radio
- Hyttysverkot
- Polkupyöräteline
- Markiisi
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 2:lle
- Pituus noin 708 cm + PP-teline
- Leveys 230 cm
- Korkeus 280 cm
- Omamassa noin 3200 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- Rekisteröity käytettynä Virosta Suomeen jo 12/2009
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.12.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.6.2008 |
| Kuutiotilavuus | 2999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3159 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy