Perustiedot
| Rekisterinumero | ILR-401 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 9.6.2025 |
| Ajomäärä | 172000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Qashqai |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Lassi Ruohonen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Huoltohistoria (viimeisin huolto 5/2025 171tkm)
- Jakoketju vaihdettu 11/2023 128tkm
- Suomi-auto
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Penkinlämmittimet edessä
- Nahka-Alcantara verhoilu
- Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Vakionopeudensäädin
- Kuolleen kulman varoittimet
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- 360-asteen kamera
- Bluetooth
- Avaimeton sisäänkäynti
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Kaadettavat takaistuimet
- Ilmastoinnin kaksivyöhykkeinen säätö
- Vakionopeussäädin ja nopeudenrajoitin
- Ajotietokone
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä ja vaihteenvalitsimen nuppi
- Äänentoiston, mittariston ja vakionopeussäätimen näppäimet ohjauspyörässä
- 5-tuuman värillinen TFT-yhdistelmämittariston näyttö
- AUX-liitäntä
- Yhden levyn AM/FM CD -soitin ja 6 kaiutinta
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.12.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.12.2014 |
| Vetopainot | 675 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1197 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omapaino | 1451 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Parolantie 65, HÄMEENLINNA
Tätä ajoneuvoa myy
Jukka Holmi
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;hol;ka.;juk
Santeri Huusko
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;uus;i.h;ter;san
Heikki Pullinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lli;.pu;kki;hei
Jani Reentie
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;een;i.r;jan
Mika Balakin
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kin;ala;a.b;mik
Teemu Varkila
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;var;mu.;tee
Lassi Ruohonen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;hon;ruo;si.;las
Simo Koskela
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ela;osk;o.k;sim
Jasper Rinta-Jouppi
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;per;jas
Pentti Remes
Sisäänostaja
.fi;ppi;jou;nta;/ri;mes;.re;tti;pen
Tommi Puska
Myyntipäällikkö
fi;pi.;oup;taj;rin;ka/;pus;mi.;tom