Perustiedot
| Rekisterinumero | IOA-651 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 15.1.2026 |
| Ajomäärä | 145000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Qashqai |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Huoltokirja viim. 4/2026 - 145tkm
- Jakopää ketjulla Uusittu 1/2024 - 113tkm
- Vaihteisto uusittu 2/2024 - 114tkm
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Moottorinlämmitin
- Vetokoukku
- Integroitu NissanConnect-navigointi- ja -audiojärjestelmä (DAB)
- Navigointijärjestelmä
- Metalliväri
- Around View Monitor -kamerajärjestelmä
- Etu- ja takapysäköintitutka
- Peruutuskamera, 7” värillinen LCD-näyttö ja NissanConnect
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Automaattinen ilmastointi kaksivyöhykkeisellä säädöllä
- Lämmitettävät etuistuimet
- 5” värillinen Advanced Drive - Assist Display (ADAD) -näyttö
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Aktiivinen pidonhallinta
- ESP-ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Kaistavahti päälle/pois –toiminnolla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.3.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.3.2018 |
| Vetopainot | 680 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1197 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 1880 kg |
| Omapaino | 1360 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar