Perustiedot
| Rekisterinumero | MLB-150 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 10.9.2025 |
| Ajomäärä | 144000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Qashqai |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ESP-ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Kyynärnoja keskikonsolissa
- Lämmitetyt etuistuimet
- Suhteessa 60/40 taittuva takaselkänoja
- Ajotietokone
- Digitaalinen matkamittari ja osamatkamittari
- Ajonopeuden mukaan säätyvä tihkutoiminto etupyyhkijöissä
- Peruutettaessa automaattisesti käynnistyvä takalasinpyyhin
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä ja takana
- Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
- ABS lukkiutumattomat jarrut
- Kannelliset ehostuspeilit häikäisysuojissa
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Digitaalinen kello ja ulkolämpötilamittari
- IMS kit , Renkaantäyttöpakkaus
- Bluetooth® hands-free
- Liitin MP3 soittimelle
- Äänentoiston näppäimet ohjauspyörässä
- Radio/CD soitin ja 4-kaiutinta
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.11.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.11.2012 |
| Vetopainot | 685 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 86 kw / 117 hv |
| CO₂-päästöt | 139 g / km |
| Kokonaismassa | 1830 kg |
| Omapaino | 1404 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat