Perustiedot
| Rekisterinumero | MRE-258 |
| Vuosimalli | 2025 |
| Ajomäärä | 34000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Qashqai |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tehdastakuu voimassa
- Huoltokirja
- 1. omistajalta
- 18" ja 17" erik.vanteet, 2x renkaat
- Moottorinlämmitin ja sisälämmitin
- Metalliväri
- Älykäs vakionopeudensäädin
- LED-ajovalot, Automaattiset ajovalot, LED-päiväajovalot, LED-takavalot
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Around View Monitor 360°-kamerajärjestelmä
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Automaattinen ilmastointi
- Lämmitetty ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Täysin digitaalinen mittaristo, 12,3"
- DAB-radio, Bluetooth® (puhelin ja audio), Google: kolmannen osapuolen sovellukset Google Play -kaupasta, Android Auto, Apple CarPlay
- Älyavainjärjestelmä moottorin käynnistyspainikkeella
- Tummennetut takalasit
- Älypuhelimen langaton lataus
- Automaattisesti himmentyvä sisäpeili
- Automaattiset tuulilasipyyhkimet sadetunnistimella
- Lämmitettävät ja sähköisesti säädettävät sivupeilit
- Kuljettajan vireystilanvalvonta
- Liikennemerkkien tunnistus
- Kaistallapitoavustin
- Kuolleenkulman varoitin
- Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä
- Sivupeilit sähköllä säädettävät ja automaattinen taittotoiminto
- Ajotilat (Sport, Normal, Eco)
- Dynaaminen ajon hallinta
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.1.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.1.2025 |
| Vetopainot | 725 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1332 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 143 g / km |
| Kokonaismassa | 1985 kg |
| Omapaino | 1465 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy
Harri Ojala
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;ri.;har
Matias Mäkitöyli
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;oyl;kit;.ma;ias;mat
Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;ruo;ne.;rai
Emppu Klemettilä
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;met;kle;pu.;emp
Rene Mustakoski
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;ako;ust;e.m;ren
Juha Tuisku
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ku/;uis;a.t;juh
Sameli Ruokonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;oko;.ru;eli;sam
Vesa Luhtala
Automyyjä FI | SV
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ala;uht;a.l;ves
Joona Kivipelto
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lto;ipe;kiv;na.;joo
Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;lku;i.a;jon
Veeti Saarimaa
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;rim;saa;ti.;vee
Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;ang;tik;huh;ko.;mar
Teppo Rintala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;rin;po.;tep
Jarmo Lieste
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ste;lie;mo.;jar
Olli-Pekka Lähdesmäki
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;esm;ahd;a.l;ekk;i-p;oll
Eetu Lager
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;age;u.l;eet
Marcus Liedes
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ede;.li;cus;mar
Oskari Kontiainen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;nti;.ko;ari;osk
Tero Lepistö
Ulkomaan sisäänostaja FI | SV | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;epi;o.l;ter
Mikael Salo
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;.sa;ael;mik