Perustiedot
| Rekisterinumero | XMR-594 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 22.1.2026 |
| Ajomäärä | 95000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Qashqai |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Vetokoukku
- 2x Renkaat
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Vakionopeudensäädin ja ylinopeusrajoitin
- Vakionopeuden säätönäppäimet ohjauspyörässä
- Kaksivyöhykkeinen automaatti-ilmastointi
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Penkinlämmittimet edessä
- AUX-liitäntä
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Pysäköintitutka taakse
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Radio/CD soitin ja 6-kaiutinta
- Kaksi ISOFIX-lastenistuimen kiinnityskohtaa takana
- Liukuva kyynärnoja keskikonsolissa
- Nahalla verhoiltu vaihdekepin nuppi
- Lukuvalot takana
- Etusumuvalot
- Ajovaloissa korkeapainepesuri
- Korinväriset ovenkahvat ulkopuolella
- Raitisilmasuodatin
- Lapsilukot takaovissa
- Tavaratilan valaistus
- Kuormansidontalenkit tavaratilassa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.3.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.3.2011 |
| Vetopainot | 685 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 86 kw / 117 hv |
| CO₂-päästöt | 139 g / km |
| Kokonaismassa | 1830 kg |
| Omapaino | 1325 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Peter Tallgren
Myyntipäällikkö
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lgr;tal;er.;pet