Perustiedot
| Rekisterinumero | CNY-266 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 20.11.2025 |
| Ajomäärä | 195000 km |
| Käyttövoima | Kaasu |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Octavia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- 2-omisteinen
- Huoltokirja, viim.huolto: 12/25 -187tkm
- Jakohihna vaihdettu: 2/25 -151tkm
- 2 x renkaat, 2 x erikoisvanteet
- Vetokoukku
- Webasto
- Adaptive Cruise Assistant - Mukautuva vakionopeuden säädin ja nopeudenrajoitin
- Climatronic - kaksialueinen automaatti-ilmastointi ja sisäilman kosteustunnistin
- Peruutuskamera
- Intelligent Parking Distance Assistant - Älykäs pysäköintitutkajärjestelmä (Pysäköintitutkat edessä ja takana, etäisyysnäyttö radiossa)
- Penkinlämmittimet edessä
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Avaimeton käynnistys ja -sisäänkulku
- Traveller Assistant
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä,
- LED-ajovalo kaarreajovalolla, Kaukovaloautomatiikka
- Kaista-avustin ja Amundsen-audio- ja navigointijärjestelmä
- Kuolleen kulman varoitin (BLIS)
- 8,0" värillinen kosketusnäyttö
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius ja langaton WLAN-tukiasema
- SmartLink+
- Värillinen Maxi DOT -monitoiminäyttö
- Amundsen-audio- ja navigointijärjestelmä, 8,0" värillinen kosketusnäyttö
- Sähkötoiminen takaluukku
- Ajotietokone
- SunSet-tummennetut takasivu- ja takalasit
- Ikkunaturvatyynyt
- Hill Hold -järjestelmä
- Automaattisesti himmentyvä turvasisäpeili
- Ulkopeili, automaattisesti himmennettävä sähk. koria vasten käännettävä/sääd./lämm.
- Sähkötoimiset sivulasit edessä ja takana
- Lämmitettävä tuulilasi
- Lasinpyyhkimien tihkuasento valoanturilla/sadetunnistimella
- Lämmitettävä nahkainen monitoimiohjauspyörä, kolmipuolainen (radion ja puhelimen säätimet)
- Driving Mode Selection - Ajoasetuksen valinta
- ESC Sis. ABS, EBD, MSR, ASR, EDL, HBA, DSR, ESBS, TSA ja MKB
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Metalliväri
- Isofix takana
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.11.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.11.2019 |
| Vetopainot | 690 kg / 1400 kg |
| Kuutiotilavuus | 1498 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 115 g / km |
| Kokonaismassa | 1865 kg |
| Omapaino | 1389 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat