Perustiedot
| Rekisterinumero | LLO-502 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 2.10.2025 |
| Ajomäärä | 250000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Octavia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Ksenon-ajovalot, joissa kaarreajovalotoiminto ja automaattinen korkeudensäätö
- Pysäköintitutka taakse
- ESP / DSR -ajonvakatutusjärjestelmä, sis. ABS + EBV + ESBS + MSR + ASR + EDS + HBA
- ASR-vetoluistonesto
- Climatronic - kaksialue automaatti-ilmastointi
- Etuistuimilla WOKS-pääntuet (Whiplash Optimized Front Head Restrains)
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Kahdessa osassa eteen taitettavat takaistuimen selkänojat ja istuinosat
- Kaksi ISOFIX-turvaistuinten kiinnitystä takaistuimella
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Ristiseläntuen säätö molemmissa etuistuimissa
- Takaistuimen kyynärnoja tavaralokerolla
- Tavaralokerot etuistuimen muovipaneleissa
- Vakionopeuden säädin
- Ajotietokone, jossa kaksi muistia. Toiminnot: kellonaika, ulkolämpötila, hetkellinen kulutus, keskikulutus, ajettu matka, matkan kestoaika, keskinopeus, ajomatka jäljellä olevalla tankillisella ja huollon tarpeen näyttö
- Aero-tuulilasinpyyhkimet
- Sävylasit
- Tuulilasinpyyhkimien sadetunnistin
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä avaimella
- Ikkunaturvatyynyt
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyyny ja etuturvavöiden esikiristimet
- Matkustajan turvatyyny
- Sivuturvatyynyt
- Hill Hold -mäkilähtöavustin
- Hätäjarrutustehostin Dual Rate
- Automaattisesti tummentuva sisätaustapeili
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana, lapsilukko takana
- Sähkötoimiset ikkunat myös takana
- Nahkainen monitoimiohjauspyörä, nelipuolainen (radion ja puhelimen säätimet)
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Kierroslukumittari ja digitaalikello
- Matkapuhelinvalmius Bluetooth-tekniikalla
- Keskikonsolissa liitäntä ulkoiselle audiolaitteelle
- Swing-audiojärjestelmä ja CD-soitin, MP3
- "Soft-Touch" - sähkömekaaninen tavaratilan kannen lukko
- Avoimen oven varoitusvalo
- Etuovien lokeroissa pullotelineet isoille pullolle
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.11.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.11.2012 |
| Vetopainot | 680 kg / 1400 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 77 kw / 105 hv |
| CO₂-päästöt | 123 g / km |
| Kokonaismassa | 1975 kg |
| Omapaino | 1375 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Eevert Peltokorpi
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;pi/;kor;lto;.pe;ert;eev
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant