Perustiedot
| Rekisterinumero | OYS-423 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 26.3.2026 |
| Ajomäärä | 216000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Octavia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Jakobsson
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomiauto
- Huoltokirja (viim. 1/2026 215 tkm)
- Jakopää ketjulla
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Vetokoukku
- Ilmastointi
- Etuistuimilla WOKS-pääntuet (Whiplash Optimized Front Head Restrains)
- Kaksi ISOFIX-turvaistuinten kiinnitystä takaistuimella
- Ristiseläntuen säätö molemmissa etuistuimissa
- Blues-audiojärjestelmä ja CD-soitin, MP3 (1DIN) + 4 kaiutinta edessä
- Kierroslukumittari ja digitaalikello
- Keskuslukitus, jossa SAFE-turvalukitus
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Sähkötoimiset sivuikkunat edessä
- Kaksi mukitelinettä keskikonsolissa etuistuimien välissä
- Ulkolämpötilan näyttö
- Classic-viimeistely - ovipaneeleissa, keskikonsolissa ja kojelaudassa
- Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävät sivupeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.5.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.5.2011 |
| Vetopainot | 600 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1197 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 77 kw / 105 hv |
| CO₂-päästöt | 134 g / km |
| Kokonaismassa | 1865 kg |
| Omapaino | 1265 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar