Perustiedot
| Rekisterinumero | YKJ-632 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 2.4.2026 |
| Ajomäärä | 273000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Octavia |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2020)
- Sähkötoiminen panoraama kattoikkuna turvatoiminnolla ja aurinkoverholla
- Webasto, kaukosäädöllä
- Canton äänentoistojärjestelmä
- Navigaattori
- Peruutuskamera
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Scout Alcantara osanahkaverhous, istuinpinnat nahkaa, keinonahkaa ja Alcantaraa
- Sähköisesti säädettävä kuljettajan istuin muistilla
- SmartGate (Apple CarPlay, AndroidAuto, Mirrorlink)
- Vetokoukku, irroitettava
- LED- päivävalot
- LED- lisävalo
- Penkinlämmittimet takana
- Värillinen Maxi DOT -monitoiminäyttö
- Huoltokirja, sähköinen
- Bluetooth (rSAP)-matkapuhelinvalmius SIM-korttipaikalla ja langaton WLAN-tukiasema
- Metalliväri Hopea
- Koria vasten taittuvat sivupeilit, lämmitystoiminnolla
- 2x renkaat 2x erikoisvanteet
- Jäähdytetty hansikaslokero
- Tavaratilan välipohja
- Isofix x2
- Sadetunnistin
- Sähkötoiminen takaluukku
- Ajotietokone
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Monitoimiohjauspyörä
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sumuvalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.5.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.1.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 2129 kg |
| Omapaino | 1647 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar