Perustiedot
| Rekisterinumero | KUR-770 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 17.5.2024 |
| Ajomäärä | 102000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Superb |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Suomi-auto
- Huoltohistoria (viim. huolto 98tkm 01/2026)
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Vetokoukku
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Nahka-Alcantara verhoilu
- Digimittaristo
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Peruutusavustin
- Lane assist (kaistanpitoavustin)
- Front assist
- Side assist (kaistanvaihtovaroitin)
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- Etuistuimet muistipaikoilla
- LED-ajovalot
- Kaukovaloavustin
- Ambient light (sisätilan tunnelmavalaistus)
- Ajotilanvalitsin (eco,normal,sport,individual)
- Automaattinen ilmastointi
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Penkinlämmittimet edessä ja takana
- Sähkötoiminen takaluukku
- Liikennemerkkien tunnistus
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Apple CarPlay / Android Auto / MirrorLink
- USB-liitäntä
- Radio
- Avaimeton sisäänkäynti
- Avaimeton käynnistys
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Ajotietokone
- Sumuvalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.10.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.10.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 128 g / km |
| Kokonaismassa | 2150 kg |
| Omapaino | 1602 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Niko Simpura
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ura;imp;o.s;nik
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Roni Ojala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;i.o;ron
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo