Perustiedot
| Rekisterinumero | SNM-812 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 17.3.2026 |
| Ajomäärä | 198000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Superb |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Alcantara ja nahkaverhoilu (istuinpinnat nahkaa ja Alcantaraa)
- Amundsen-audiojärjestelmä, 6,5" värillinen kosketusnäyttö, puhetunnistus ja SmartLink
- Kaksoisksenon-ajovalot, joissa ajotilanteeseen sopeutuva AFS- ja kaarrevalotoiminto sekä LED-päivä- ja suuntavalot
- Automatic Parking Assistant 3.0 - Automaattinen pysäköintiavustin
- Climatronic - kaksialueinen automaatti-ilmastointi ja sisäilman kosteustunnistin
- ISOFIX-kiinnitys oikeanpuoleisessa etuistuimessa
- Lämmitettävät takasivuistuimet
- Sähköisesti säädettävät etuistuimet, kulj.istuin muistilla
- Adaptive Cruise Assistant - Mukautuva vakionopeuden säädin
- Mekaaniset takasivuikkunoiden ja takaikkunan verhot
- Mekaaniset takasivuikkunoiden verhot
- SunSet-tummennetut takasivulasit ja takalasi
- Nahkainen monitoimiohjauspyörä, kolmipuolainen (radion ja puhelimen säätimet)
- Driving Mode Selection - Ajoasetuksen valinta
- SmartGate
- SmartLink
- Värillinen Maxi DOT -monitoiminäyttö
- Canton Sound System
- Sähkötoiminen takaluukku
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.8.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.8.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 118 g / km |
| Kokonaismassa | 2045 kg |
| Omapaino | 1500 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat