Perustiedot
| Rekisterinumero | BUU-146 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 16.9.2025 |
| Ajomäärä | 186000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Avensis |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Suomiauto
- Metalliväri
- Huoltokirja viim. 11/2025 - 174tkm
- Automaattinen ilmastointilaite kuljettajan ja etumatkustajan erillisillä lämpötilan säädöillä
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Jakopää ketjulla
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Moottorinlämmitin ja sisäpuhallin
- Vetokoukku
- 2 x Avain
- Peruutuskamera
- Lämmitettävät etuistuimet
- Bi-LED ajovalot jotka on toteutettu FULL LED tekniikalla
- Automaattiset ajovalot hämärätunnistimella
- Automaattiset kaukovalot (AHB)
- LED -päiväajovalot
- Bluetooth® handsfree, säätimet ohjauspyörässä
- Toyota Touch with Go -mediakeskus suomenkielisellä navigoinnilla
- Keskuslukitus kauko-ohjaimella
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella
- Tummennettu takaikkuna ja takasivuikkunat
- Automaattisesti tummentuva taustapeili
- ISOfix turvaistuimen kiinnityspisteet takana
- Kaistavahti (LDA), säätimet ohjauspyörässä
- Sähkötoimiset ikkunannostimet takana automaatti- ja turvatoiminnolla
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä automaatti- ja turvatoiminnolla
- Ulkopeilit: korinväriset, sähkötoimiset, lämmitettävät
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.1.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.1.2018 |
| Vetopainot | 500 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 108 kw / 147 hv |
| CO₂-päästöt | 142 g / km |
| Kokonaismassa | 2020 kg |
| Omapaino | 1490 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar