Perustiedot
| Rekisterinumero | ZLC-733 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 27.6.2025 |
| Ajomäärä | 254000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Avensis |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Peruutuskamera
- Ajonvakautus (VSC+), luistonesto (TRC) ja hätäjarrutehostin (BA)
- Automaattinen ilmastointilaite kuljettajan ja etumatkustajan erillisillä lämpötilan säädöillä
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Kuljettajan istuin säädettävällä ristiseläntuella
- Kuljettajan ja etumatkustajan niskavammoja torjuva istuinrakenne
- Kyynärnoja edessä ja takana
- Lehtitaskut etuistuinten selkänojissa
- Lämmitettävät etuistuimet
- Yhdellä liikkeellä taittuvat takaistuimet, jaettu 60/40 suhteessa
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Ikkunaturvatyynyt: edessä ja takana
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella
- Takaikkunanpyyhin jaksokytkimellä
- Tummennettu takaikkuna ja takasivuikkunat
- UV-säteilyä vähentävä tuulilasi ja ikkunat
- Vihertävät sävylasit
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan kaksivaiheiset turvatyynyt
- Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Sähköinen seisontajarru
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä automaatti- ja turvatoiminnolla
- Sähkötoimiset ikkunannostimet takana automaatti- ja turvatoiminnolla
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Bluetooth® handsfree, säätimet ohjauspyörässä
- Haineväantenni
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Toyota Touch with Go -mediakeskus suomenkielisellä navigoinnilla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.12.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.12.2016 |
| Vetopainot | 500 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 108 kw / 147 hv |
| CO₂-päästöt | 142 g / km |
| Kokonaismassa | 2020 kg |
| Omapaino | 1490 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant