Perustiedot
| Rekisterinumero | E004230 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Ajomäärä | 74000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Corolla |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2x Renkaat + 2x aluvanteet
- Merkkiliikkeen huoltohistoria (viimeisin huolto 72tkm 12/2025)
- Premiumväri
- Black -paketti (Hybrid Style, Hybrid Premium) Sis. Bi-tone kaksivärimaalaus
- Multi-LED-ajovalot (lyhyet ja pitkät valot, matriisityyppiset) mukautuvilla kaukovaloilla (AHS)
- Kaukovaloavustin
- Vetokoukku
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Urheiluistuimet
- Sport Comfort -etuistuimet
- Puolinahkaverhoilu
- Sport Black - tumma verhoilu punaisilla yksityiskohdilla
- Tuulilasin heijastusnäyttö (HUD)
- Kojetaulun yläosan ja ovien punaiset yksityiskohdat
- Älypuhelimen langaton lataus (edellyttää että älypuhelin tukee Qi-standardia)
- Apple CarPlay / Android Auto
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Navigointijärjestelmä
- Liikennemerkkien tunnistus
- Automaattinen ilmastointi (2-alueinen)
- Penkinlämmittimet edessä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Avaimeton käynnistys
- Monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sadetunnistin
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2026)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.3.2019 |
| Kuutiotilavuus | 1987 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 120 g / km |
| Kokonaismassa | 1910 kg |
| Omapaino | 1415 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jahesh Amiri
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;iri;.am;esh;jah
Kalle Tirronen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ron;tir;le.;kal
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet