Perustiedot
| Rekisterinumero | OUG-921 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Viimeisin katsastus | 30.4.2026 |
| Ajomäärä | 300000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Corolla |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Santtu Happonen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Pitkällä leimalla!
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- Moottorinlämmitin, sisäpistoke
- 2 x renkaat ja vanteet (Nastat)
- Ilmastointi
- Lisävalo
- Ajotietokone
- Radio
- Kuljettajan ja etumatkustajan erilliset istuinlämmittimet
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Keskuslukitus kauko-ohjauksella
- Ei vauriohistoriaa
- Seuraava katsastus 30.4.2027 mennessä.
- Auton maalipinnassa on hiukan lakkavikaa ja lommoja, mutta tekniikka pelaa normaalisti
- Entisen omistajan kertomana viimeisten vuosien aikana huollettu jarrut, vaihdettu etujouset, kytkin, korjattu jarrulinjoja ja hitsattu muutamia kohtia tarpeen vaatiessa. Pääsääntöisesti itse huollettu.
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.5.2004 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.5.2004 |
| Vetopainot | 450 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1590 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 168 g / km |
| Kokonaismassa | 1655 kg |
| Omapaino | 1230 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las