Perustiedot
| Rekisterinumero | ZBI-797 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 14.1.2026 |
| Ajomäärä | 257000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Corolla Verso |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 10 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tarkemmat varusteet päivitetään myöhemmin
- Vakionopeussäädin
- Automaattinen ilmastointilaite digitaalisilla painikkeilla
- Etuistuimet etäisyys-, selkänojan kallistus- ja korkeussäädöillä
- Etuistuinten kyynärnojat (K+M)
- Kuljettajan ja matkustajan istuinlämmittimet
- BA-hätäjarrutustehostin + VSC-ajonvakautusjärjestelmä ja TRC-luistonesto (pois kytkettävä)
- Raitisilmasuodatin
- Takalasin lämmitin
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä virta-avaimella
- Ikkunaturvatyynyt 1. ja 2. istuinrivillä
- Kaksivaiheiset etuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Sivuturvatyynyt edessä
- Monitoiminäyttö: kello, ulkolämpotila, hetkellinen kulutus, keskikulutus, matka-aika, toimintasäde,
- Optitron-mittaristo
- Häikäisysuojan peilien valaistus
- Ohjauspyörän korkeuden -ja etäisyydensäätö
- Integroitu audiojärjestelmä CD-soittimella ja 6 kaiuttimella
- Avainkortti ja nappikäynnistys
- Etupyyhin sadetunnistimella
- Takalasinpyyhin tihkuasennolla
- Vihreät sävylasit
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- 3-puolainen nahkaverhoiltu ohjauspyörä, jossa audiojärjestelmän ja ajotietokoneen kauko-ohjaus
- Tavaratilan peite
- 2. rivin keskipaikka: 3-pisteen ELR-turvavyö, 3. rivi + 2. rivin reunapaikat: 3-pisteen ELR/ALR-turv
- Ajonestolaite
- Elektroninen polttoaineensyötön katkaisu
- Energiaa sitova ovipilarien sisäverhous
- Korin törmäysvyöhykkeet
- Retkahdusvammoja estävät istuimet (WIL) edessä
- Sivutörmäyssuojat
- Turvaistuimen ISOFIX-kiinnityspisteet (2. rivillä: 2 kpl reunaistuimilla)
- Turvakori
- Törmäyksessä energiaa sitovat puskurit
- Törmäyksessä kokoonpainuva ohjauspylväs ja polkimien kiinnitys
- Vahvistettu keskipilari
- Vahvistetut takaselkänojat matkatavaroiden matkustamoon tunketumista vastaan
- Automaattisesti tummentuva taustapeili
- Akryyli/metallinvärinen keskikonsoli
- Nahkapäällysteinen vaihteenvalitsin kromisomistein
- Ajovalojen korkeussäätö
- Ajovalojen pesimet
- Etusumuvalot
- Kattoantenni
- Suurlujuusteräksinen korikehikko
- ABS & EBD
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana, automaattitoiminto
- Ovipeilit: korinväriset, sähkösäätöiset ja lämmitettävät
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.2.2005 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.2.2005 |
| Vetopainot | 450 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1590 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 178 g / km |
| Kokonaismassa | 2035 kg |
| Omapaino | 1430 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy