Perustiedot
| Rekisterinumero | ENG-652 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 23.6.2025 |
| Ajomäärä | 200000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Corolla Verso |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 10 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- 2-omistajalta
- 2xRenkaat 2xVanteet
- Huoltokirja 04/26 199tkm
- Moottorinlämmitin sisäpistokkeella
- VSC-ajonvakautus
- TRC-luistonesto
- Automaattinen ilmastointi
- Polttoainesäiliön kannen avaus sisältä
- 2. istuinrivi: pituus- ja selkänojan kallistuksen säätö, kääntö alas (jokainen erikseen)
- Etuistuinten etäisyys- ja kallistussäätö
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Lehtitaskut etuistuinten selkänojissa
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet kaikilla paikoilla
- Yhdellä liikkeellä erikseen alas taittuvat 3. rivin istuimet
- Tehdasasenteinen vakionopeudensäädin
- Ajotietokoneen kauko-ohjaus ohjaupyörässä
- Kierroslukumittari
- Monitoiminäyttö: kello, ulkolämpötila, hetkellinen kulutus, keskikulutus, matka-aika, toimintasäde, keskinopeus
- Optitron-mittaristo
- Sadetunnistin
- Takalasin pyyhin tihkuasennolla ja tihkuasennon säädöillä
- Vihreät sävylasit
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Ikkunaturvatyynyt 1. ja 2. penkkirivillä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Sivuturvatyynyt edessä
- ABS + EBD
- BA-hätäjarrutehostin
- Levyjarrut edessä ja takana
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana, automaattitoiminto
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Ohjauspyörän nahkaverhoilu
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Radio ja CD-soitin
- 1x Avain
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.6.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.6.2008 |
| Vetopainot | 450 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1790 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 95 kw / 129 hv |
| CO₂-päästöt | 184 g / km |
| Kokonaismassa | 2035 kg |
| Omapaino | 1435 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat