Perustiedot
| Rekisterinumero | ETK-783 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 18.11.2025 |
| Ajomäärä | 192000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | RAV4 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltokirja, viimeisin huolto 167 tkm:ssa
- Moottorinlämmitin
- Kahdet renkaat
- Vetokoukku
- Automaattinen kaksialueinen ilmastointi
- Pysäköintitutka takana
- Etu- ja takamatkustajien ikkunaturvatyynyt
- Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt
- Kuljettajan ja matkustajan sivuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Bluetooth® -puhelimen puhelu- ja musiikkitoimintojen käyttö kosketusnäytöltä
- Hybrid Active Plus-paketti (Hybrid Active)
- Metalliväri
- Toyota Touch 2 -mediakeskus 8" kosketusnäytöllä
- Hybridijärjestelmän voimankäytön mittari
- Ajotilan valintapainikkeet (Eco/Normal/Sport)
- Kattokiskot
- Sähkötoimiset ikkunannostimet kiilautumisenestolla edessä ja takana
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Sumuvalot edessä ja takana
- LED-ajovalot (lyhyet ja pitkät valot, heijastintyyppiset)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.11.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.11.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 1650 kg |
| Kuutiotilavuus | 2487 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 163 kw / 222 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 2225 kg |
| Omapaino | 1720 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter