Perustiedot
| Rekisterinumero | ETS-152 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 11.12.2025 |
| Ajomäärä | 160000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | RAV4 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Hybrid Active Plus-paketti (Hybrid Active)
- Metalliväri
- Peruutuskamera opastinviivoin mediakeskuksen näytöllä
- Pysäköintitutka takana
- VSC-ajonvakautusjärjestelmä perävaunun vakautusominaisuudella (TSC)
- Automaattinen kaksialueinen ilmastointi
- 60:40 -suhteessa kaadettavat takaistuimen selkänojat
- ISOFIX -kiinnityspisteet (takaistuimella)
- Kuljettajan istuimen korkeuden säätö
- Lehtitasku matkustajan istuimen selkänojassa
- Adaptiivinen vakionopeussäädin
- Älykäs mukautuva vakionopeussäädin (ACC-i), kaikki nopeudet
- Lämmittettävä tuulilasin alareuna
- Sähkötoimiset ikkunannostimet kiilautumisenestolla edessä ja takana
- Takalasinpyyhin tihkutoiminnolla
- Tuulilasinpesunesteen alhaisen määrän varoitin
- Tuulilasinpyyhkimien sadetunnistin
- Etu- ja takamatkustajien ikkunaturvatyynyt
- Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt
- Kuljettajan ja matkustajan sivuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- ABS, EBD ja BA
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Sähkötoiminen käsijarru hold-toiminnolla
- Ohjauspyörän korkeuden säätö ja etäisyyden säätö
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä ja vaihteenvalitsimen pää
- Ajotilan valintapainikkeet (Eco/Normal/Sport)
- Hybridijärjestelmän voimankäytön mittari
- Aux-in- ja kolme USB-liitäntää edessä, kaksi USB-liitäntää takana
- Bluetooth® -puhelimen puhelu- ja musiikkitoimintojen käyttö kosketusnäytöltä
- Audion, kaistanpitoavustimen ja vakionopeussäätimen painikkeet ohjauspyörässä
- Mittariston värillinen 7" TFT-monitoiminäyttö ajotilan mukaan muuttuvalla grafiikalla
- Radio ja kuusi kaiutinta
- Toyota Touch 2 -mediakeskus 8" kosketusnäytöllä
- Takaovien lapsilukot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.6.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.6.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 1650 kg |
| Kuutiotilavuus | 2487 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 131 kw / 178 hv |
| CO₂-päästöt | 128 g / km |
| Kokonaismassa | 2225 kg |
| Omapaino | 1720 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant