Perustiedot
| Rekisterinumero | BRC-418 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 2.6.2025 |
| Ajomäärä | 113000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Yaris |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Toyota Touch&Go: 6,1" kosketusnäyttö
- Peruutuskamera (Toyota Touch&Go:n näytöllä)
- VSC ja TRC
- Käsisäätöinen ilmastointilaite
- 60:40 suhteessa lattiatasoon taittuvat takaistuimet
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Lastenistuimen Isofix-kiinnityspisteet
- Tasku etuistuimen selkänojassa: matkustaja
- Kierroslukumittari
- Ikkunaturvatyynyt
- Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt, sivuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- ABS, EBD ja BA
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä automaatti- ja turvatoiminnolla
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Bluetooth® handsfree, säätimet ohjauspyörässä
- Audion säätimet ohjauspyörässä
- Aux-in ja USB -liitäntä
- 6-kaiuttimen radio/CD -soitin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.5.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.5.2013 |
| Vetopainot | 550 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 1329 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 73 kw / 99 hv |
| CO₂-päästöt | 118 g / km |
| Kokonaismassa | 1480 kg |
| Omapaino | 1125 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat