Perustiedot
| Rekisterinumero | MNL-447 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 20.9.2024 |
| Ajomäärä | 117000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Yaris |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 3 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 3 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Suomi-auto
- 2x Renkaat
- Vakionopeussäädin
- Peruutuskamera
- Värillinen 4,2" TFT-näyttö mittaristossa
- Toyota Touch® with Go -mediakeskus suomenkielisellä navigoinnilla
- Käynnistyspainike
- 60:40 suhteessa alas taittuvat takaistuimet
- Etuistuimien pituussäätö
- Istuimien lämpimänharmaa/musta kangasverhoilu
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet takana (3 kpl)
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä
- Sähkötoimiset lasinnostimet takana
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Ikkunaturvaverhot
- Seitsemän SRS-turvatyynyä
- Hätäjarrutehostin (BA)
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- 7” kosketusnäyttö
- Bluetooth® handsfree
- Bluetooth-järjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- USB-liitäntä
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Kuusi kaiutinta
- VSC-ajonvakautus
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Lastenistuimen Isofix-kiinnityspisteet
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.11.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.11.2017 |
| Kuutiotilavuus | 1497 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 54 kw / 73 hv |
| CO₂-päästöt | 75 g / km |
| Kokonaismassa | 1565 kg |
| Omapaino | 1165 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo