Perustiedot
| Rekisterinumero | NOC-747 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 22000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Yaris |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Peruutuskamera
- Peruutuskameran kuva mediakeskuksen näytöllä
- Peruutusvahti (RCTA)
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Ajonvakautusjärjestelmä (VSC)
- Luistonesto
- Käynnistyspainike
- 60:40 -suhteessa alas taittuvat takaistuimet
- Etumatkustajan istuimen korkeussäätö
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Kyynärnoja keskikonsolissa
- Lastenistuimen Isofix-kiinnityspisteet
- Lehtitasku matkustajan istuimen selkänojassa
- Lämmitettävät etuistuimet
- Manuaalinen kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Pääntuet takana (3 kpl)
- Älykäs mukautuva vakionopeudensäädin (ACC-i), toiminta koko nopeusalue
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä
- Sähkötoimiset lasinnostimet takana
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentäkatkaisin
- Kahdeksan SRS-turvatyynyä
- Hätäjarrutehostin (BA)
- Lukkiutumaton jarrujärjestelmä (ABS)
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Sähköisesti koria vasten automaattisesti taitettavat ulkopeilit
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Dual sport -mittaristo värillisellä 4,2" TFT-näyttöllä
- Bluetooth® handsfree
- Haineväantenni
- Langaton älypuhelimen integrointiominaisuus
- MyT yhdistetyt palvelut
- USB-liitäntä
- Älypuhelimen integrointiominaisuus
- 9" kosketusnäyttö
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- JBL® Premium Audio -järjestelmä kahdeksalla kaiuttimella
- Toyota Smart Connect -mediakeskus sis. 4.v navigointilisenssin
- Tuulilasin heijastusnäyttö (HUD)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 2.6.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.1.2023 |
| Vetopainot | 450 kg / 450 kg |
| Kuutiotilavuus | 1490 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 98 g / km |
| Kokonaismassa | 1615 kg |
| Omapaino | 1205 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari