Perustiedot
| Rekisterinumero | XVA-571 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 14.4.2026 |
| Ajomäärä | 215000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Yaris |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Assar Laikola
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Juuri katsastettu ja huollettu!
- Suomi-auto
- 2.om
- Huoltokirja (viim. 4/26 215 tkm.)
- 2 x renkaat + 2 x vanteet
- Moottorinlämmitin + sisäpistoke
- Radio/CD/AUX
- Nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä
- Ilmastointi
- Sähköikkunat edessä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Sähkösäätöiset sivupeilit
- Sumuvalot edessä ja takana
- Turvatyynyt
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Kaadettavat takapenkit
- Isofix
- Metalliväri
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.5.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.5.2010 |
| Vetopainot | 550 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 1329 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 120 g / km |
| Kokonaismassa | 1480 kg |
| Omapaino | 1125 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Anton Nuora
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ra/;nuo;on.;ant
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar