Perustiedot
| Rekisterinumero | IPB-147 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 21.10.2025 |
| Ajomäärä | 146000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Polo |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ALV-vähennyskelpoinen
- Suomi-auto
- 1-Omistaja
- 2x Renkaat
- Ilmastointi
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Penkinlämmittimet edessä
- Sähkösäätöiset peilit
- LED-ajovalot
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sadetunnistin
- Kaadettavat takaistuimet
- Isofix-valmius
- Digitaalinen mittaristo Digital Cockpit 8" Mukautettava värinäyttö.
- Matkapuhelinvalmius Bluetooth
- Kaistanpitoavustin Lane Assist
- Led-ajovalot ja päivaajovalot. Led-takavalot.
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.1.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.1.2022 |
| Vetopainot | 560 kg / 800 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 59 kw / 80 hv |
| CO₂-päästöt | 127 g / km |
| Kokonaismassa | 1590 kg |
| Omapaino | 1132 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Aino Asikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;sik;o.a;ain
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet