Perustiedot
| Rekisterinumero | OXX-724 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 12.5.2026 |
| Ajomäärä | 55000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Polo |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Alv-vähennyskelpoinen
- Sähköinen huoltokirja
- Kahdet renkaat
- 2 x Avain
- Manuaalinen ilmastointilaite
- Vakionopeudensäädin
- Matkapuhelinvalmius Bluetooth
- Monitoiminäyttö
- Composition Colour radio 6,5”
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä ja takana
- Ajo- ja päiväajovaloautomatiikka, saattovalot. Led-päiväajovalot.
- Turvatyynyt
- Ajovakaudenhallinta järjestelmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.6.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.6.2020 |
| Vetopainot | 560 kg / 800 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 59 kw / 80 hv |
| CO₂-päästöt | 126 g / km |
| Kokonaismassa | 1590 kg |
| Omapaino | 1120 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar