Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | YIP-962 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 5.2.2026 |
| Ajomäärä | 210000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V40 Cross Country |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Automaattivaihteisto Geartronic 6-vaihteinen
- Huoltokirja
- Jakohihna vaihdettu 2025
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- Vetokoukku
- Aktiiviset Xenon valot
- Vakionopeudensäädin
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Sisävalopaketti
- Etumatkustajan istuimen korkeuden säätö
- Etuniskatukien korkeussäätö
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Kuljettajan istuimen kallistuksen ja korkeuden säätö
- Kyynärnoja edessä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Takaistuimen selkänojat alastaitettavat 40/60
- Takakyynärnoja
- Ajovalonpesurit
- Päiväajovalot LED
- Radion kauko-ohjaus ohjauspyörässä
- Volvo Sensus 5" värinäytöllä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Audio High Performance 4X40W
- Start/Stop -järjestelmä
- Ajotietokone
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Ohjauspyörä nahkaa 3-puolainen. (V70,S80,XC70)
- Etumatkust.turvatyynyn poiskytkentä
- IC-turvaverhot
- Jalankulkijan turvatyyny
- Kuljet. ja etumatkust. turvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Volvo Guard varashälytin, sekä salpalukitus
- City Safety -järjestelmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.3.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.3.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1984 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 137 g / km |
| Kokonaismassa | 2040 kg |
| Omapaino | 1607 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter