Perustiedot
| Rekisterinumero | ZKU-712 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 14.1.2026 |
| Ajomäärä | 164000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V40 Cross Country |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- Huoltomuistio
- Kahdet renkaat
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Aktiiviset Xenon valot
- Vakionopeudensäädin
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Sisäilman laatujärjestelmä AQS
- Automaattivaihteisto Geartronic 6-vaihteinen
- Pysäköintitutka taakse (529)
- Etumatkustajan istuimen korkeuden säätö
- Etuniskatukien korkeussäätö
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Kuljettajan istuimen kallistuksen ja korkeuden säätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Takaistuimen selkänojat alastaitettavat 40/60
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Start/Stop -järjestelmä
- Etumatkust.turvatyynyn poiskytkentä
- Jalankulkijan turvatyyny
- Kuljet. ja etumatkust. turvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Ajotietokone
- Bluetooth-järjestelmä
- Sensuksen kauko-ohjaus ohjauspyörässä
- Sensus Audio High Performance, 1-CD, 5" värinäytöllä
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Lapsilukot
- Ohjauspyörä nahkaa
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- City Safety -järjestelmä
- SIPS-sivutörmäyssuoja
- Sivuturvatyynyt ja IC-turvaverhot
- WHIPS-suojajärjestelmä
- Sisustuksen Copper dawn aluminium koristus (889)
- Verhoilu: Kangas/T-tech (V40, V40CC)
- Ajovalonpesurit
- Hätäjarrutusvalot
- Päiväajovalot LED
- Saattovalot
- Mustat ulkopeilit
- Spoileri taakse
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä
- Hätäjarrutustehostin EBA
- Sähköisesti koriavasten kääntyvät ulkopeilit/maavalot
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.1.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.1.2016 |
| Vetopainot | 700 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 101 g / km |
| Kokonaismassa | 1995 kg |
| Omapaino | 1592 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy