Perustiedot
| Rekisterinumero | MYP-936 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 20.4.2026 |
| Ajomäärä | 170600 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V60 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- Huoltohistoria (viim. huolto 08/2025 - 160tkm)
- Jakopää hihnalla (Vaihdettu 08/2025 - 160tkm)
- 2x Renkaat (Uudet kesärenkaat!)
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- 3 x Avain
- Adaptiivinen/Mukautuva vakionopeudensäädin (ACC)
- Älypuhelimen integrointi (Apple CarPlay & Android Auto)
- Cross Traffic Alert (risteävän liikenteen varoitus -järjestelmä)
- Keyless Go - avaimeton kulku ja käynnistys
- Bluetooth handsfree ja audio (mediantoisto)
- Auto Hold -järjestelmä
- Sähkötoiminen takaluukku
- Penkinlämmittimet edessä
- Penkinlämmittimet takana
- Nahkaverhoilu
- Urheiluistuimet
- Osittain sähkösäätöinen kuljettajan istuin
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Kaistavahti
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Harman/Kardon - Premium Äänentoistojärjestelmä
- 12V pistoke
- USB-liitäntä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Avaimeton sisäänkäynti
- Avaimeton käynnistys
- Digimittaristo
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Navigointijärjestelmä
- Isofix-kiinnitysjärjestelmä lastenistuimille
- Pilot assist
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Start/Stop -järjestelmä
- Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella (273)
- Etuistuimien reisituen säätö, vaatii nahkaverhoilun (1101)
- Lämmitettävä tuulilasi (ei yhdessä HUD:n kanssa) (871)
- Tummennetut takalasit (179)
- Sensus Audio Premium Sound by Harman/Kardon (1033)
- Tekstiilimatot (100)
- Etusumuvalot LED (16)
- Vetokoukku, puoliautomaattinen (1028)
- Ens. Käyttöönottopäivämäärä: 28.10.2019 (Vuosimalli 2020)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.10.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.10.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 171 g / km |
| Kokonaismassa | 2230 kg |
| Omapaino | 1703 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Miro Paavilainen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ila;aav;o.p;mir
Hastiar Kader
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;ade;r.k;tia;has
Antti Salakari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aka;sal;ti.;ant
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari