Perustiedot
| Rekisterinumero | SZM-507 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 27.11.2025 |
| Ajomäärä | 143000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V60 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Rek. 12/19 -> Mallivuosi 2020
- 2 om.
- Suomi-auto
- Kahdet renkaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Huoltokirja (jakopää 130tkm 4/25)
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Pilot assist
- Vetokoukku
- LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
- Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella
- Lämmitettävä takaistuin, reunapaikat
- Lämmitettävät etuistuimet
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Automaattinen ilmastointi
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Bluetooth-järjestelmä
- Avaimeton kulku ja käynnistys
- Sähkötoiminen takaluukku
- Volvo On Call
- Sensus Connect Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä
- Automaattisesti himmenevä taustapeili
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Sadetunnistin
- Liikennemerkki-informaatio
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Digital-mittaristo
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.12.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.12.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 148 g / km |
| Kokonaismassa | 2250 kg |
| Omapaino | 1738 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy