Perustiedot
| Rekisterinumero | XPH-421 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 17.9.2025 |
| Ajomäärä | 161000 km |
| Käyttövoima | Diesel, Plug-in-hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V60 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 50 km |
| Akkukapasiteetti ** | 11,2 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2020)
- Jakopää tehty 7/2025!
- Ilmastoinnin kompressori vaihdettu 7/2025!
- Vaalea nahkaverhoilu
- Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
- Penkinlämmittimet edessä
- Vakionopeudensäädin
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Sähkösäätöiset peilit
- Automaattinen ilmastointi
- Pysäköintitutka taakse
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Aktiiviset Xenon valot
- Sadetunnistin
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- 2x Renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Hybridiauton plug-in latauspistoke
- Tummennetut takalasit (179)
- Kattokiskot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.2.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.9.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 2400 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 158 kw / 215 hv |
| CO₂-päästöt | 48 g / km |
| Kokonaismassa | 2505 kg |
| Omapaino | 1980 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Niko Simpura
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ura;imp;o.s;nik
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Roni Ojala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;i.o;ron
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo