Perustiedot
| Rekisterinumero | NMZ-616 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 28.1.2026 |
| Ajomäärä | 83000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V90 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 87 km |
| Akkukapasiteetti ** | 18,8 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2023)
- Huoltokirja, viimeisin huolto 83tkm, 04/2026
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- HVCH, matkustamon sähkölämmitin
- Vetokoukku (auton alle taittuva)
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Alumiinivanteet 19" 5-double spoke matt graphite dc
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Pysäköintiapu visuaalinen 360 lintuperspektiivi
- Pysäköintitutka taakse
- Sähkötoiminen takaluukku hands free -toiminnolla (115)
- Etuistuimien sähk.korkeuden ja ristiseläntuen säätö
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Lämmitettävä takaistuin, reunapaikat
- Lämmitettävät etuistuimet
- Takaistuimen selkänojat alastaitettavat 40/60
- Takakyynärnoja
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Clean Zone (AQS ja matkustamon esituuletus)
- Nopeudenrajoitin
- Automaattisesti himmenevät ulkopeilit ja taustapeili (169)
- Bluetooth-järjestelmä
- Google Automotive Services
- USB Type C -liitäntä takaistuimella 2 kpl
- Volvo On Call
- Latauskaapeli Suko/Type2
- Latauskaapeli Type2/Type2 (Mennekes/Mennekes)
- Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä
- Digital Audio Broadcasting (DAB)
- Tummennetut takalasit
- Sähkötoimiset lapsilukot
- Avaimeton ajojärjestelmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.6.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.2.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 257 kw / 349 hv |
| CO₂-päästöt | 19 g / km |
| Kokonaismassa | 2590 kg |
| Omapaino | 2075 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las