Perustiedot
| Rekisterinumero | RUJ-508 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 6.9.2024 |
| Ajomäärä | 249000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V90 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Rek. 8/17 -> Mallivuosi 2018
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2020)
- Huoltokirja, viim. 249tkm 4/26 (mm. jakopää)
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Mukautuva vakionopeudensäädin jono- ja ajoaputoiminnolla
- Verhoilu: Nahka/kangas (x2x0)
- Vetokoukku, puoliautomaattinen (1028)
- LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
- Pysäköintitutka taakse (529)
- CarPlay ja Android Auto (882)
- Digital-mittaristo 12,3"
- Lämmitettävät etuistuimet
- Lämmitettävä takaistuin, reunapaikat (752)
- Sähkötoiminen takaluukku hands free toiminnolla (115)
- Ajotietokone
- Bluetooth-järjestelmä
- Volvo On Call
- Metalliväri, harmaa
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Sensus Connect Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä
- Automaattisesti himmenevä taustapeili (168)
- Tummennetut takalasit (179)
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Etusumuvalot LED (16)
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Avaimeton ajojärjestelmä
- Kaistavahti ja kuljettajan tarkkailutoiminto
- Liikennemerkki-informaatio
- Intellisafe Assist
- City Safety -järjestelmä
- LED automaattiset kaukovalot (päälle/pois)
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- Sähköisesti koriavasten kääntyvät ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.8.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.8.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 128 g / km |
| Kokonaismassa | 2380 kg |
| Omapaino | 1803 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar