Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | FOC-367 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 5.12.2025 |
| Ajomäärä | 142000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XC60 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Neliveto
- Huoltokirja viim, 9/2025, 133tkm
- Jakohihna vaihdettu 1/2025, 124tkm
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Moottorinlämmitin
- Vetokoukku
- Pysäköintitutka taakse
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- Digimittaristo
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Kyynärnoja takana
- Lämmitettävät etuistuimet
- Lämmitettävä takaistuin, reunapaikat
- CD/MP3-soitin
- Bluetooth-järjestelmä
- Volvo On Call
- AUX liitäntä audiossa
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Kattokiskot
- Ohjauspyörä nahkaa
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Mukiteline keskikonsolissa
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Sähköisesti koriavasten kääntyvät ulkopeilit
- Sähkötoimiset ulkopeilit
- Tuonti-auto, tuontimaa Ruotsi (2019)
- Lohkolämmitin
- Monitoimiohjauspyörä
- Sumuvalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.12.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.3.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2400 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 158 kw / 215 hv |
| CO₂-päästöt | 169 g / km |
| Kokonaismassa | 2505 kg |
| Omapaino | 1792 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter