Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | FOM-168 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 19.3.2026 |
| Ajomäärä | 148000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XC60 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 3 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 54 km |
| Akkukapasiteetti ** | 11,6 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella (273)
- Huoltomuistio
- Verhoilu: R-Design sport-istuin kangas/nahka Charcoal (RG0R)
- Sähköiset etuistuimet muistilla
- Pysäk.apu visuaalinen 360° + kamerat, Technic pak. yht.(139)
- Pysäköintiavustin puoliautomaattinen (870)
- Pysäköintitutka taakse ja eteen (691)
- Etuistuimien reisituen säätö (1101)
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Automaattivaihteisto Geartronic 8-vaihteinen
- Lämmitettävä takaistuin, reunapaikat (752)
- Lämmitettävät etuistuimet
- Takaistuimen selkänojat alastaitettavat 40/60
- Ilmajousitus ja aktiivinen Four-C (1000)
- R-Design jäykempi alusta
- Clean Zone (AQS ja matkustamon esituuletus)
- Panoraamakattoluukku, sähkötoiminen (30)
- Automaattisesti himmenevä taustapeili (168)
- Volvo On Call
- Sensus Connect Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä
- Kattokiskot, kiiltävän mustat integroidut
- Tummennetut takalasit (179)
- Avaimeton ajojärjestelmä
- Rattivaihteet (873)
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- R-Design ohjauspyörä
- Intellisafe Surround (BLIS ja CTA) (603)
- Aktiivinen kaistallapitoavustin
- City Safety -järjestelmä
- Intellisafe Assist , muk.vakionopeudensäädin (132)
- Isojen eläinten havaitsemistoiminto
- Jalankulkijan sekä polkupyöräilijän havaitsemistoiminto
- Kaistavahti ja kuljettajan tarkkailutoiminto
- Liikennemerkki-informaatio
- Sähkötoiminen takaluukku hands free toiminnolla (115)
- Digital-mittaristo 12,3"
- Lämmitettävä ohjauspyörä (869)
- Sisävalaistus high level (879)
- Sähköisesti kääntyvät takaniskatuet (390)
- Sähköpistoke takaistuimelle 12V
- Sähköpistoke tavaratilassa 12V (424)
- Säädettävät ajotilat
- Takakyynärnoja, jossa mukiteline
- Musta sisäkatto (205)
- R-Design ulkonäköpaketti
- Kynnyslistat, R-Design
- R-Design nahkakoristeinen avain
- R-Design polkimet
- R-Design tekstiilimatot
- Sisustuksen Mesh aluminium koristus (440)
- Ajovalonpesurit
- Hätäjarrutusvalot
- LED automaattiset kaukovalot (päälle/pois)
- LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
- Maavalot ovenkahvoissa
- Saattovalot
- Integroidut tuplapakoputkenpäät
- Korinväriset alahelmat
- Korinväriset puskurit
- Lämmitettävät tuulilasinpesusuuttimet (63)
- Mustat listat sivuikkunoiden ympärillä
- Mustat ulkopeilit
- Sähköisesti koriavasten kääntyvät ulkopeilit
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- Sähkömoottori taka-akselilla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.3.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.3.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 288 kw / 392 hv |
| CO₂-päästöt | 55 g / km |
| Kokonaismassa | 2660 kg |
| Omapaino | 2161 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy