Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | YHT-851 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 24.4.2026 |
| Ajomäärä | 78000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Coupe |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Hyväri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Puoli-integroitu
- 1 om.
- Huoltokirja
- Jakohihna vaihdettu
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- Webasto polttoainekäyttöinen ilmakeskuslämmitys
- 2 x Avain
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- 1-omistaja
- Huoltohistoria, viimeisin huolto
- Takana kiinteä parivuode
- Edessä alaslaskettava vuode
- Pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- Sivukeittiö
- Liesi
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- Lattialämmitys
- TV-antenni
- Ohjaamoilmastointi
- Radio CD-soitin
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Rekisteröity 5:lle
- Nukkumapaikat 5 :lle
- Saa ajaa B-kortilla
- Kokonaismassa 3500kg
- Omamassa 2920kg
- ABS-jarrut
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.4.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.4.2012 |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 95 kw / 129 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2950 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy