Perustiedot
| Rekisterinumero | AW-45 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Ajomäärä | 100000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | FJR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Roni Koponen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja
- Metalliväri
- Säädettävä takaiskari
- Kahvan lämmittimet
- Ajonesto
- Kardaanivetoinen
- Laukku sarja
- Sähkötoiminen etuvisiiri
- Keskiseisonta tuki
- Sähkökäynnistys
- Rekisteröity kahdelle
- Nelitahti
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.5.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.5.2008 |
| Kuutiotilavuus | 1298 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 106 kw / 144 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 503 kg |
| Omapaino | 291 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa