Perustiedot
| Rekisterinumero | 36-BPH |
| Vuosimalli | 2021 |
| Ajomäärä | 13500 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MT-07 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- LED
- Akrapovic putki
- quickshifter
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.9.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.9.2021 |
| Kuutiotilavuus | 689 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 54 kw / 73 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 355 kg |
| Omapaino | 184 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Myös sopivia sinulle
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale