Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | SKO-539 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 12.11.2025 |
| Ajomäärä | 211000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Navara |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 12 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Kuorma-auto |
Kysy tarkempia tietoja

Anton Laikola
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Automaattivaihteinen!
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- 2x renkaat + 2x erik.vanteet
- Vetokoukku
- Moottorinlämmitin
- Karjarauta
- LED-lisävalo
- Vakionopeudensäädin
- Pysäköintitutka takana
- Monitoimiratti
- Takaistuimet mukana
- Istuinlämmittimet edessä
- Bluetooth / Radio / CD / Aux-liitäntä
- Tummennetut takasivuikkunat
- Luistonesto
- Ilmastointi
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Sähköisesti säädettävät ikkunat 4x
- Sähköisesti säädettävät sivupeilit
- Vetokyky: 3000kg!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.3.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.3.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 3000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2488 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 238 g / km |
| Kokonaismassa | 2805 kg |
| Omapaino | 2120 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy

Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar

Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas

Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik

Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo

Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass

Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant

Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii

Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu

Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar