Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | DNP-884 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 19.6.2023 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | Adora |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Vuodepaikat | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- HYVIN VARUSTELTU PERHEMALLIN ADORA YMPÄRIVUOTISEEN KÄYTTÖÖN!!
- Matkailuvaunuun mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi tai 2 vuotta)
- ALV-vähennyskelpoinen
- 1. omistajalta
- ALDE nestekiertolämmitys sähköllä ja kaasulla
- Lattialämmitys
- Sähköpatruuna
- Ilmastointilaite
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kerrossänky
- Lattiamatot asunto-osassa
- Liesi
- Markiisi
- Mover
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Suihku
- Sähköpatruuna
- Tukijalat
- Nukkumapaikat: jopa 7:lle
- Pituus: 814 cm
- Leveys: 246 cm
- Korkeus: 261 cm
- Omamassa: noin 1700 kg
- Kokonaismassa: 2000 kg
- Alde
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.6.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.6.2021 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2000 kg |
| Omapaino | 1616 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy