Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria CORAL PLUS 650 SP -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Vähän ajettu ja laatutarkastettu menopeli tarjoaa mukavat puitteet reissuun kuin reissuun. Ohjaamon ilmastointi pitää viileänä kuumimpinakin päivinä, ja vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista leppoisia. Kääntyvät Pilot-istuimet ja ruokaryhmä pitkällä sivusohvalla takaavat, että matkustaminen on yhtä mukavaa kuin perillä oleminen. Jos tämä Adria CORAL PLUS 650 SP voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GJC-421 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 17.4.2026 |
| Ajomäärä | 38000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Malli | CORAL PLUS 650 SP |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomiauto
- Aj. vain 38tkm!
- Huoltomuistio, Jakohihna vaihdettu 2022
- 1x renkaat + 1x vanteet
- Ohjaamon ilmastointi
- Multimediasoitin
- Vekkiverhot ohjaamoon
- Vakionopeuden säädin
- Peruutuskamera
- Kääntyvät Pilot-istuimet ohjaamossa
- Ruokaryhmä pitkällä sivusohvalla
- Hyttysovi
- Kasettiverhot
- Kattoluukut
- L-Keittiö
- Kaasuliesi
- Kaasu-uuni
- Pesuallas
- Iso jääkaappi erillisellä pakaste-osastolla
- Truma Combi E - Sähköllä ja kaasulla
- Lämmitettävä, eristetty harmaavesisäiliö
- Kasetti WC
- Suihku
- Takaluukku sängyn alla
- Lattialämmitys sähköllä
- Rek. 5:lle
- Makuupaikat 2:lle, lisävuode pedattavissa ruokaryhmään
- Puoli-Integroitu
- Saa ajaa B-Kortilla
- Pituus n. 692cm
- Leveys n. 230cm
- Korkeus n. 274cm
- Omamassa 2950kg
- Kokonaismassa 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.5.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.5.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2950 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy